Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3113
e-mail: dziekped@umk.pl

Konferencje i seminaria

Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Play and Lifelong Learning”

 


Międzynarodowe seminarium naukowe pn. „Rodzina jako zasób społeczny w Polsce i Hiszpanii”

Centrum Badań nad Rodziną Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ma przyjemność zaprosić na międzynarodowe seminarium naukowe pn. „Rodzina jako zasób społeczny w Polsce i Hiszpanii”, które odbędzie się 26 listopada 2018 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Toruniu.  Seminarium jest współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości 2018, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

 


Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa “Współczesne problemy pracy socjalnej”

Katedra Pracy Socjalnej Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z Sekcją Pracy Socjalnej Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów zapraszają na Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową zatytułowaną: “Współczesne problemy pracy socjalnej”. Konferencja odbędzie się w dniu 20.11.2018 r. w Auli Darwina (s. 173) i adresowana jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, pracowników socjalnych, pracowników organizacji pozarządowych oraz innych osób zainteresowanych tą problematyką.

Chcielibyśmy, aby spotkanie to było okazją do wymiany poglądów i dyskusji wokół problemów związanych z pracą socjalną. Tym wydarzeniem pragniemy także uświetnić Dzień Pracownika Socjalnego, który przypada na 21 listopada.

Program konferencji


Wykład otwarty p.t.: „Compassion as the basis of care for people in difficult situations”

Wydział Nauk Pedagogicznych UMK i Wydział Nauk o Zdrowiu CM UMK w Bydgoszczy mają przyjemność zaprosić na otwarty wykład Profesora Philipa Larkina, prezydenta Europejskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej.

Wykład otwarty p.t.: „Compassion as the basis of care for people in difficult situations” odbędzie się 6.12.2018 roku w Sali Darwina (s. 173) na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Wydziale Nauk Pedagogicznych UMK w Toruniu przy ul. Lwowskiej 1.

Będzie to wydarzenie, na które chcielibyśmy zaprosić chętnych i zainteresowanych, zwłaszcza tych, którzy na co dzień zajmują się pomaganiem i wspieraniem osób w sytuacjach trudnych oraz wszystkich zainteresowanych proponowaną problematyką.

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego serdecznie zapraszamy.

dr Małgorzata Fopka-Kowalczyk

WNP UMK