Instytut Nauk Pedagogicznych

Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 46 68

Pedagogiczne SOS

Projekt logo Kamila Majewska

Pomoc psychiatryczna w kryzysie.
W trosce o dobrostan psychiczny społeczności akademickiej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu podejmie od 1 stycznia 2024 roku współpracę z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej REMEDIS sp. z o. o. w Toruniu. W ramach współpracy oferowane będą bezpłatne konsultacje psychiatryczne.

Rejestracja na wizyty jest otwarta już teraz. Regulamin pomocy psychiatrycznej dostępny jest na: https://wsparcie.umk.pl/pages/pomoc_psychiatryczna/

WSPARCIE

FIZJOTERAPIA I FITNESS W DOMU

ASYSTENT STUDENTA Z ASD

PSYCHOLOGIA RADZI

STRATA i ŻAŁOBA

PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY

Pedagogiczne SOS jest formą wsparcia osób studiujących i pracujących w Instytucie Nauk Pedagogicznych.

Pedagogiczne SOS powstało, aby wspierać przede wszystkim studentki i studentów z INP
w sytuacjach dla nich trudnych. Sytuacje takie mogą być związane z chorobą, życiem osobistym, stratą osoby bliskiej, zmianą w życiu zawodowym czy problemami podczas studiowania.

W kontakcie z psycholożkami i psychologami każda osoba może znaleźć wsparcie, gdy:

Na stronie Pedagogicznego SOS można znaleźć kontakt do osób profesjonalnie zajmujących się wsparciem i pomocą w powyższych przypadkach. Strona dostarczy informacji dotyczących jak radzić sobie z aktualnymi problemami zdrowotnymi, z konsekwencjami życia w pandemii i w wirtualnej rzeczywistości. Strona będzie prezentować najnowszą wiedzę, korzystając z pomocy profesjonalistek i profesjonalistów z wielu dziedzin.

W razie pytań, wątpliwości, chęci sformułowania oczekiwań prosimy o kontakt mailowy:

Ditta Baczała (pedagożka specjalna, socjoterapeutka, INP) – dittab@umk.pl

Aleksandra Krajewska-Sadowska (pedagożka specjalna, neurologopedka, prezeska Fundacji „Spokojne jutro”) – a.krajewskalogopeda@op.pl