Studia Podyplomowe w zakresie wczesnej interwencji i rehabilitacji pedagogicznej

I. Informacje ogólne

Charakterystyka studiów: Studia podyplomowe przygotowują do podjęcia pracy indywidualnej i zespołowej z przede wszystkim z dzieckiem w żłobku, przedszkolu i szkole podstawowej i różnych systemach organizacyjnych (terapia indywidualna, zespół klasowy; szkoła ogólnodostępna, ośrodki szkolno-wychowawcze itp.), jak również do podejmowania działań wspomagających rozwój w ujęciu holistycznym.

Rodzaj studiów :  terapia i rehabilitacja
Czas trwania: 2 semestry
Program studiów:
Plan studiów :
Kierownik studiów : prof. dr hab. Jacek Błeszyński
Koszt studiów : I-1800,-; II-1800,-;

Dodatkowe informacje:

Strona www Wydziału zawierająca informacje o danych studiach podyplomowych : http://www.pedagogika.umk.pl

II. Rekrutacja

Termin rozpoczęcia studiów: październik  2017

Adresaci studiów podyplomowych: Studia podyplomowe są adresowane do absolwentów studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych magisterskich

Warunki kwalifikacji: kolejność zgłoszeń, ewentualnie rozmowa kwalifikacyjna.
Termin i miejsce składania dokumentów: do 15 września 2017 r. w Dziekanacie Wydziału Nauk Pedagogicznych w Toruniu, ul. Lwowska 1

Wymagane dokumenty:

Dodatkowe informacje  dla kandydata:

III. Kontakt

Wydział Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
87-100 Toruń, ul.Lwowska 1, tel. (0-56) 611 31 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.