Studia podyplomowe w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

I. Informacje ogólne

Charakterystyka studiów:  Studia kwalifikacyjne przygotowujące słuchaczy do pracy w charakterze nauczyciela przedszkola (w różnych formach i typach placówek wychowania przedszkolnego) i nauczyciela klas I-III szkoły podstawowej. Studia przeznaczone są dla zainteresowanych rozwijaniem i wspieraniem dziecka w jego rozwoju.

Program studiów jest zgodny z rozporządzeniem MNiSW z dnia 17 stycznia 2012 r. w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela i obejmuje przedmioty modułu psychologiczno-pedagogicznego i dydaktycznego oraz praktyki pedagogiczne.

Rodzaj studiów :  studia humanistyczne

Czas trwania: 3 semestry

Program studiów:

Plan studiów :

Kierownik studiów : dr Elżbieta Wieczór

Koszt studiów : I-1400,-; II-1400,-; III-1350,-

Dodatkowe informacje:

Strona www Wydziału zawierająca informacje o danych studiach podyplomowych : http://www.pedagogika.umk.pl

II. Rekrutacja

Termin rozpoczęcia studiów: październik 2017

Adresaci studiów podyplomowych: ukończone studia wyższe

Warunki kwalifikacji: kolejność zgłoszeń, przewidywana liczba miejsc - 50

Termin i miejsce składania dokumentów: do 15 września 2017 w Dziekanacie Wydziału Nauk Pedagogicznych w Toruniu, ul. Lwowska 1;

Wymagane dokumenty:

• kwestionariusz
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • 1 zdjęcie
  • kserokopia dowodu osobistego

Dodatkowe informacje  dla kandydata : wymagane kwalifikacje nauczycielskie

III. Kontakt

Wydział Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
87-100 Toruń, ul.Lwowska 1, tel. (0-56) 611 31 26 ;  506419833
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.