Wydział Nauk Pedagogicznych UMK w Toruniu

Studia podyplomowe w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Termin i miejsce składania dokumentów: do 15 września 2016 w Dziekanacie Wydziału Nauk Pedagogicznych w Toruniu, ul. Lwowska 1;
Koszt studiów : I-1400,-;II-1400,-;III-1350,-
Termin rozpoczęcia studiów: październik 2016
Czas trwania: 3 semestry
Charakterystyka studiów: Studia kwalifikacyjne przygotowujące słuchaczy do pracy w charakterze nauczyciela przedszkola (w różnych formach i typach placówek wychowania przedszkolnego) i nauczyciela klas I-III szkoły podstawowej. Studia przeznaczone są dla zainteresowanych rozwijaniem i wspieraniem dziecka w jego rozwoju.
Program studiów jest zgodny z rozporządzeniem MNiSW z dnia 17 stycznia 2012 r. w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela i obejmuje przedmioty modułu psychologiczno-pedagogicznego i dydaktycznego oraz praktyki pedagogiczne

Obszar kształcenia: nauki humanistyczne
Kierownik studiów: dr Elżbieta Wieczór
Dodatkowe informacje: Strona www Wydziału zawierająca informacje o danych studiach podyplomowych : http://www.pedagogika.umk.pl

Rekrutacja:
Termin rozpoczęcia studiów: październik 2016
Adresaci studiów podyplomowych: ukończone studia wyższe
Warunki kwalifikacji: kolejność zgłoszeń, przewidywana liczba miejsc - 50
Wymagane dokumenty:
kwestionariusz
• odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
• 1 zdjęcie • kserokopia dowodu osobistego

Dodatkowe informacje dla kandydata : wymagane kwalifikacje nauczycielskie III. Kontakt Wydział Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 87-100 Toruń, ul.Lwowska 1, tel. (0-56) 611 31 26 ; 609 455 961 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.