RUSZYŁA REKRUTACJA DO DRUGIEJ EDYCJI PROJEKTU UNI-KOMP-AS

Zapraszamy wszystkich studentów ostatniego roku studiów z Wydziału Nauk Pedagogicznych do uczestnictwa w projekcie Uni-Komp-As współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji komunikacyjnych i zawodowych studentów i studentek I i II stopnia kierunków humanistyczno-społecznych UMK poprzez uczestnictwo w warsztatach rozwijających kompetencje miękkie, certyfikowanych szkoleniach, pracę w zespołach projektowych oraz wizyty studyjne.

Spotkania informacyjne odbędą się w następujących terminach:

4 października 2017 r., godz. 16.45 i 18.30 (sala Darwina)

9 października 2017 r., godz. 9.45 (sala 395).

Rejestracji można dokonać poprzez link:

REKRUTACJA DO DRUGIEJ EDYCJI PROJEKTU TRWA DO 22. PAŹDZIERNIKA 2017 R.

Koordynatorem wydziałowym projektu jest dr Katarzyna Kuziak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).