Toruńskie Międzynarodowe Seminarium Studiów nad Niepełnosprawnością pt. Psychoanalityczny kontekst oligofrenii

W dniu 26 kwietnia 2017r. o godzinie 9:30 na Wydziale Nauk Pedagogicznych, pod honorowym patronatem Ministra Szkolnictwa Wyższego i Nauki Jarosława Gowina oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, odbędzie się kolejne Międzynarodowe Seminarium Studiów nad Niepełnosprawnością organizowane przez Katedrę Studiów nad Niepełnosprawnością i Tantopedagogiki poświęcone psychoanalitycznym kontekstom oligofrenii. Tym razem prelegentami będą goście z Lwowa z Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego.

Link do plakatu