Dyplom Certificate of Excellence dla dr hab. Doroty Siemienieckiej, prof. UMK

Na zdjęciu od lewej Monica Calotă, Veena Gill, Dorota Siemieniecka

Polacy na Międzynarodowej Konferencji EEA Scholarships Programme – a Plus in Education w Bukareszcie

Dr hab. Dorota Siemieniecka, prof. UMK znalazła się w wąskim gronie zwycięzców Gali Mobilności Międzynarodowej Konferencji The EEA Scholarships Programme – A Plus in Education, zorganizowanej przez rumuńskiego operatora Agentia Nationala pentru Programe Comunitare in Domeniul Educatiei si Formarii Profesionale Erasmus+, ANPCDEFP, EEA Grants (Iceland, Lichtenstein, Norway), która odbyła się w dniach 23-24 marca 2017 w Bukreszcie. Pani Profesor została zaproszona przez organizatorów do wzięcia udziału w Konferencji na podstawie wyniku konkursu. Została uhonorowana dyplomem Certificate of Excellence za wyniki 11 letniej współpracy z uczelniami norweskimi. Prezentowała również naszą uczelnię w trakcie promocji edukacyjnej (Institutions’ Fair – Educational market match).